Wielki Kack

Serwis poświęcony dzielnicy Gdynia Wielki Kack

Wiadomości

stat

Nowe mieszkania pod lasem

Obecnie w sprzedaży są mieszkania z pierwszego budynku osiedla Zielona Laguna Wzgórze.
Obecnie w sprzedaży są mieszkania z pierwszego budynku osiedla Zielona Laguna Wzgórze. materiały inwestora

Każdy z nas marzy, by po ciężkim dniu pracy wrócić do domu i nie tylko rozkoszować się widokiem lasu, ale nawet móc wybrać się tam na spacer. Spełnienie tych marzeń jest prostsze niż się wydaje. Wystarczy zapoznać się z ofertą osiedla Zielona Laguna Wzgórze na Wielkim Kacku zobacz na mapie Gdyni.Wyobraź sobie kameralne osiedle czterech budynków, przydomowe ogródki, alejki z pergolami, po których pnie się winorośl, duży plac zabaw, gdzie słychać radosny śmiech dzieci, a rodzice relaksują się na siłowni pod chmurką. Wszystko to w otoczeniu zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Tak można żyć, wystarczy podjąć decyzję o zakupie odpowiedniego mieszkania. Znajduje się ono na osiedlu Zielona Laguna Wzgórze na Wielkim Kacku. To tu można spędzać czas w ulubiony sposób, tu również można załatwiać potrzeby dnia codziennego - zrobić zakupy, zaprowadzić dziecko do przedszkola lub szkoły, a jeśli zajdzie taka konieczność - pójść do lekarza.

Mieszkańcy osiedla Zielona Laguna Wzgórze będą mogli korzystać z infrastruktury handlowo-usługowej zaplanowanej na parterze, jak również z powstałej na sąsiadujących inwestycjach dewelopera Invest Sarko: Zielona Laguna etap II oraz Portoverde. Miłośników sportów ucieszy fakt, że do terenów rekreacyjno-sportowych jest tylko 5 minut.

Dzięki dobrze funkcjonującej komunikacji osiedle Zielona Laguna Wzgórze znajduje się zarazem blisko lasu, jak i centrum miasta. Zajezdnia autobusowa i trolejbusowa nieopodal umożliwiają sprawny dojazd do śródmieścia Gdyni oraz Sopotu, Gdańska i Rumi.

A teraz kilka konkretnych liczb. Osiedle Zielona Laguna Wzgórze stanowi zespół czterech nowoczesnych budynków z usługami w parterze oraz garażem podziemnym. Łącznie powstanie około 170 mieszkań. Do wyboru będą optymalnie zaaranżowane lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 30 do 60 m kw. w cenie około 6 tys. zł za metr kwadratowy.


Obecnie w sprzedaży jest pierwszy budynek, a kolejny pojawi się prawdopodobnie na przełomie roku - mówi Monika Selonke, prokurent zarządu Invest Sarko Sp. z o.o.
Inwestycja jest realizowana wspólnie przez spółki: Invest Sarko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni i ISN2 Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (90) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Zdjęcia dzielnicy Wielki Kack

  Pozostałe wiadomości z dzielnicy Wielki Kack

  Pozostałe newsy

  Forum dzielnicy Wielki Kack

  • Jakiś "przyjaciel przyrody" wysypał trutkę na...

  • Hej, czy ktoś pamięta jeszcze ten klub nocny?...

   56 odpowiedzi
  • Osiedle zbudowane na bagnach ,kiedyś bylo tu...

  • Witam :] Jestem absolwentką szkoły masażu z...

   1 odpowiedzi
  • Osiedle powstaje na granicy Gdyni i Sopotu, w...

   72 odpowiedzi
  • Hej, mam mały problem i poszukuje grupy...

   15 odpowiedzi
  • Witam od niedawna mieszkam w okolicy i szukam...

  • Czy ktoś z Was zmienił UPC na światłowód Orange...